Založ si blog

Milujem vás v Košiciach.

Milujem vás v Košiciach.

Už skoro 2 roky nás tu otravuje vytvorený vírus, ktorý má slúžiť hlavne k vykynoženiu staršej a zdravotne postihnutej populácie. Zároveň vytvára prehľad o tom ako hlúpe predpisy, zákazy a nariadenia cestou presstituckych médií ovplyvňujú populáciu. Darí sa im to. Hlavne preto, že zakázali liečiť postihnutých ľudí už overenými liekmi.

V meste na východe Slovenska , kde nič nie, po našom, dze nič ňit, dali do mestskej dopravy pre cestujúcich aj takýto reprodukovaný oznam, ktorý si môžete vypočuť pred každou významnejšou zastávkou:

Vážení cestujúci. Upozorňujeme vás, že počas celej jazdy je potrebné mať prekryté ústa a nos – dýchacie cesty rúškom, šatkou alebo šálom. Cestujúci, ktorí nedodržujú nariadenia KRÍZOVÉHO ŠTÁBU môžu byť vylúčení z prepravy. Aj napriek tomu, že nie ste chorý, preukážte ohľaduplnosť voči cestujúcim a vodičovi. Ďakujeme.

Ešte pred mesiacom namiesto krízového štábu – nariadenie vydávala vláda. Neviem možno o mesiac bude tieto nariadenia vydávať – psychopat -.

Teraz niečo na odľahčenie v týchto horúcich dňoch medzi covidami . Obraciam sa týmto na spolupracovníkov v MHD a prosím ich o spoluprácu a podporu.

Kolegovia.

Rád by som vás poprosil o podporu. S ohľadom na to, že v týchto letných mesiacoch sa naše nežnejšie pohlavie začína viac odhaľovať a tým odvádza našu pozornosť od sledovania situácií na ceste a tým možnosti vytvárania nebezpečných situácií, navrhujem aby mesto Košice prijalo uznesenie o zákaze nosenia krátkych sukní a hlbokých výstrihov pre dámy od 15 rokov do 50 rokov. Tým sa zamedzí tomu aby vodiči autobusov rozptyľovali svoju pozornosť nežiadúcim smerom a viac sa venovali situácií na ceste.

Prípadné podpisy pod petíciu nedajte podpísať svojim manželkám alebo frajerkám.

Ony by sa pod to podpísali určite.

Ďakujem za pozornosť.

Prichádza nová vlna covidu do Slovenskej republiky ?

13.09.2023

Prichádza nová vlna covidu do Slovenskej republiky ? Všetko, čo je v tomto článku napísané je podvod a nezmysel napísaný človekom, ktorého môžete nazvať dezolát, konšpirátor i debil a je len na vás, či jeho myšlienky dole uvedené potvrdíte z vlastných skúsenosti alebo zavrhnete ako podvod a nezmyselnosť. Vážení čitatelia a vlastnou hlavou mysliaci ľudia. Počas [...]

Otvorený list č. 4 predstaviteľom strany Smer.

25.08.2023

Tento článok vyšiel na stránke Belobog. Politici zo strany Smer. Toto je môj štvrtý v poradí otvorený dopis, ktorým sa na vás obraciam cez mne dostupné média, pretože ste sa mi neozvali a neodpovedali na mnou položené otázky ešte zo začiatku tohto roka. Asi ste predpokladali, že starý dzedo z krajnoho vychodu, dze nič ňit, sa čoskoro pominie a nebude potrebné sa [...]

Otvorený list č. 3. predstaviteľom strany Smer na Slovensku.

20.07.2023

Ako som už v svojich predchádzajúcich otvorených listoch pre predstaviteľov strany smer uviedol dôvody, pre ktoré sa na nich obraciam, tu je ďalší. V mojom e-maile z 13. 1. tohto roka som ako ďalšiu otázku, ktorá neznepokojuje iba mňa, uviedol nasledujúce: Dokedy bude Slovenská republika kolóniou Západných krajín? Tých, ktoré tu „investujú“ do montovní, kde Slováci a [...]

unrwa

EÚ pošle úradu pre palestínskych utečencov len časť z 82 miliónov eur, píše Reuters

01.03.2024 11:59

Izrael v januári obvinil 12 z celkových 13 000 zamestnancov úradu v Pásme Gazy, že sa zúčastnili na útoku pod vedením Hamasu.

požiar

Škoda dosiahla vyše 200-tisíc eur. Vo Viničnom zasahovalo viac ako 20 hasičov

01.03.2024 11:38

V piatok krátko po 6.30 h nahlásili hasičom dymenie zo strechy trojposchodovej budovy v rekonštrukcii.

Matúš Šutaj Eštok

Šutaj Eštok avizuje ozdravný plán pre opravovne: IT divízia generuje miliónovú stratu

01.03.2024 11:36

Minister uviedol, že divíziu zriadili za bývalého ministra vnútra Romana Mikulca.

paríž

Francúzski poľnohospodári zablokovali v Paríži cesty vedúce k Víťaznému oblúku

01.03.2024 11:07

Deklarovali, že cieľom ich protestu je "záchrana francúzskeho poľnohospodárstva".