Založ si blog

Milujem vás v Košiciach.

Milujem vás v Košiciach.

Už skoro 2 roky nás tu otravuje vytvorený vírus, ktorý má slúžiť hlavne k vykynoženiu staršej a zdravotne postihnutej populácie. Zároveň vytvára prehľad o tom ako hlúpe predpisy, zákazy a nariadenia cestou presstituckych médií ovplyvňujú populáciu. Darí sa im to. Hlavne preto, že zakázali liečiť postihnutých ľudí už overenými liekmi.

V meste na východe Slovenska , kde nič nie, po našom, dze nič ňit, dali do mestskej dopravy pre cestujúcich aj takýto reprodukovaný oznam, ktorý si môžete vypočuť pred každou významnejšou zastávkou:

Vážení cestujúci. Upozorňujeme vás, že počas celej jazdy je potrebné mať prekryté ústa a nos – dýchacie cesty rúškom, šatkou alebo šálom. Cestujúci, ktorí nedodržujú nariadenia KRÍZOVÉHO ŠTÁBU môžu byť vylúčení z prepravy. Aj napriek tomu, že nie ste chorý, preukážte ohľaduplnosť voči cestujúcim a vodičovi. Ďakujeme.

Ešte pred mesiacom namiesto krízového štábu – nariadenie vydávala vláda. Neviem možno o mesiac bude tieto nariadenia vydávať – psychopat -.

Teraz niečo na odľahčenie v týchto horúcich dňoch medzi covidami . Obraciam sa týmto na spolupracovníkov v MHD a prosím ich o spoluprácu a podporu.

Kolegovia.

Rád by som vás poprosil o podporu. S ohľadom na to, že v týchto letných mesiacoch sa naše nežnejšie pohlavie začína viac odhaľovať a tým odvádza našu pozornosť od sledovania situácií na ceste a tým možnosti vytvárania nebezpečných situácií, navrhujem aby mesto Košice prijalo uznesenie o zákaze nosenia krátkych sukní a hlbokých výstrihov pre dámy od 15 rokov do 50 rokov. Tým sa zamedzí tomu aby vodiči autobusov rozptyľovali svoju pozornosť nežiadúcim smerom a viac sa venovali situácií na ceste.

Prípadné podpisy pod petíciu nedajte podpísať svojim manželkám alebo frajerkám.

Ony by sa pod to podpísali určite.

Ďakujem za pozornosť.

Autobus sauna.

04.09.2022

Autobus sauna. Tohto roku sme mali na Východe Slovenska, dze ňič ňit, teploty prekračujúce normál a znásobené to bolo aj mimoriadnym suchom. Na tieto extrémy doplatili a doplácajú hlavne poľnohospodári, záhradkári i drobní chovatelia zvierat a dobytka a samozrejme aj ľudia so zdravotnými problémami . Toto extrémne teplo sa prejavovalo i pri cestovaní v dopravných [...]

Uvažovateľ nad kandidatúrou na Slovenského prezidenta.

16.06.2022

Predvčerom som mal možnosť spoznať v Slovenskom politickom i masmediálnom prostredí známeho človeka aj z blízka, ktorý sa na našej politickej , žurnalistickej , vedeckej, filozofickej i propagandistickej scéne objavuje už dosť dlhú dobu. K nám do Košíc, na krajný východ, dze nič ňit, prišiel docent v odbore slovenské dejiny pán Eduard Chmelár. Ja ako [...]

Ak chceš byť zdravý – vypni správy

09.05.2022

Dnes v „našich“ presstitúckych médiach pravdivé a hlavne aktuálne vyjadrenie. Slovák, Slovenka ak chceš byť zdravý- vypni na Slovensku povolené správy. Ľudia , ktorí si pamätajú časy socializmu môžu porovnávať. 90 % obyvateľstva sa za tých , dnes ostrakizovaných čias, sa obyčajní ľudia, nie zmatkovičovci, mali lepšie, v porovnaní s dneškom. Miliardári [...]

taliban

Kábulom otriasla mohutná explózia, terčom samovražedného útoku bola škola

30.09.2022 08:13

Ide o ďalšiu zo série násilností, odkedy sa v Afganistane pred niečo vyše rokom opätovne chopilo moci radikálne hnutie Taliban.

SAE / Spojené arabské emiráty / Vojak / Vojaci / Armáda / US army /

Američania obvinili dvojicu lekárov zo sprisahania. Chceli odovzdať citlivé informácie Rusku

30.09.2022 08:00

V obžalobe sa uvádza, že ich sprisahanie sa začalo po tom, ako ruská armáda na rozkaz Putina rozpútala vojnu na Ukrajine.

Mahsa Amíníová

Preč so šatkami. Položia ženy iránsky režim? Môže to byť brutálne

30.09.2022 08:00

Mahsa Amíníová sa stala obeťou brutality iránskej „mravnostnej“ polície.

Hurikán, Ian, Florida

Počet oberí hurikánu Ian nie je jasný, búrka dosiahla znova silu hurikánu

30.09.2022 07:14

Prezident Biden varoval, že hurikán Ian sa môže stať "najtragickejšou" búrkou, aká kedy udrela na Floridu.