Založ si blog

Milujem vás v Košiciach.

Milujem vás v Košiciach.

Už skoro 2 roky nás tu otravuje vytvorený vírus, ktorý má slúžiť hlavne k vykynoženiu staršej a zdravotne postihnutej populácie. Zároveň vytvára prehľad o tom ako hlúpe predpisy, zákazy a nariadenia cestou presstituckych médií ovplyvňujú populáciu. Darí sa im to. Hlavne preto, že zakázali liečiť postihnutých ľudí už overenými liekmi.

V meste na východe Slovenska , kde nič nie, po našom, dze nič ňit, dali do mestskej dopravy pre cestujúcich aj takýto reprodukovaný oznam, ktorý si môžete vypočuť pred každou významnejšou zastávkou:

Vážení cestujúci. Upozorňujeme vás, že počas celej jazdy je potrebné mať prekryté ústa a nos – dýchacie cesty rúškom, šatkou alebo šálom. Cestujúci, ktorí nedodržujú nariadenia KRÍZOVÉHO ŠTÁBU môžu byť vylúčení z prepravy. Aj napriek tomu, že nie ste chorý, preukážte ohľaduplnosť voči cestujúcim a vodičovi. Ďakujeme.

Ešte pred mesiacom namiesto krízového štábu – nariadenie vydávala vláda. Neviem možno o mesiac bude tieto nariadenia vydávať – psychopat -.

Teraz niečo na odľahčenie v týchto horúcich dňoch medzi covidami . Obraciam sa týmto na spolupracovníkov v MHD a prosím ich o spoluprácu a podporu.

Kolegovia.

Rád by som vás poprosil o podporu. S ohľadom na to, že v týchto letných mesiacoch sa naše nežnejšie pohlavie začína viac odhaľovať a tým odvádza našu pozornosť od sledovania situácií na ceste a tým možnosti vytvárania nebezpečných situácií, navrhujem aby mesto Košice prijalo uznesenie o zákaze nosenia krátkych sukní a hlbokých výstrihov pre dámy od 15 rokov do 50 rokov. Tým sa zamedzí tomu aby vodiči autobusov rozptyľovali svoju pozornosť nežiadúcim smerom a viac sa venovali situácií na ceste.

Prípadné podpisy pod petíciu nedajte podpísať svojim manželkám alebo frajerkám.

Ony by sa pod to podpísali určite.

Ďakujem za pozornosť.

Dokedy nás budú korporácie cestou médií ohlupovať a okrádať? 

19.01.2023

Dokedy nás budú korporácie cestou médií ohlupovať a okrádať? Vážený spoluobčania, ktorí ešte máte zdravý rozum a rozmýšľate vlastnou hlavou. Nevadí vám, že počas obdobia “ slobody a demokracie “ a hlavne v poslednom období troch rokov , sa naša situácia , situácia obyčajných ľudí, nie zmatkovičovcov, dostáva do stavu, ktorú si “ užívali “ otroci v [...]

Autobus sauna.

04.09.2022

Autobus sauna. Tohto roku sme mali na Východe Slovenska, dze ňič ňit, teploty prekračujúce normál a znásobené to bolo aj mimoriadnym suchom. Na tieto extrémy doplatili a doplácajú hlavne poľnohospodári, záhradkári i drobní chovatelia zvierat a dobytka a samozrejme aj ľudia so zdravotnými problémami . Toto extrémne teplo sa prejavovalo i pri cestovaní v dopravných [...]

Uvažovateľ nad kandidatúrou na Slovenského prezidenta.

16.06.2022

Predvčerom som mal možnosť spoznať v Slovenskom politickom i masmediálnom prostredí známeho človeka aj z blízka, ktorý sa na našej politickej , žurnalistickej , vedeckej, filozofickej i propagandistickej scéne objavuje už dosť dlhú dobu. K nám do Košíc, na krajný východ, dze nič ňit, prišiel docent v odbore slovenské dejiny pán Eduard Chmelár. Ja ako [...]

heger mikulec hasiči

Slovensko vyslalo do Turecka 15 hasičov a záchranárov vyškolených na vyhľadávanie osôb v troskách

07.02.2023 07:20

V dôsledku silného zemetrasenia v Turecku a Sýrii zahynuli tisícky ľudí, ďalšie stovky uviazli v ruinách.

Kyjev, sneh

Derusifikácia pokračuje. Ukrajina vyradila z knižníc milióny ruských či sovietskych kníh

07.02.2023 06:30

Do novembra minulého roka bolo z ukrajinských knižníc vyradených približne 19 miliónov výtlačkov kníh, ktoré vyšli v časoch ZSSR alebo boli v ruštine.

Rusko, Ukrajina, vojna, Srbsko, Vladimir Putin

ONLINE: Kyjev sa nechce vzdať Bachmutu, Rusi ho už čiastočne majú v rukách

07.02.2023 06:15, aktualizované: 09:00

V oblasti Bachmutu naďalej prebiehajú tvrdé boje. Ruskí vojaci ho čiastočne obsadili, ale Ukrajinci sa ho nemienia vzdať.

protest SAV bratislava veda

Politici o našej vede hovoria hlúposti. Je ustráchaná a chudobná, ale aj svetová, tvrdí jadrový fyzik Masarik

07.02.2023 06:05

Zahraniční experti hodnotili vedu na Slovensku. Výsledok pozitívne prekvapil aj samotných slovenských vedcov.