Založ si blog

ROZDEĽUJ A PANUJ

Rozdeľuj a panuj.

Na tomto princípe, ktorý spoznali a využívali už starí Rimania – ich šľachta, funguje aj dnešný kapitalistický systém. Ľudia práce si to ani neuvedomujú a tí , ktorí tu v skutočnosti vládnu a rozhodujú o našom bytí a nebytí využívajú aj tento princíp aby si mohli užívať svoje bohatstvo, ktoré nadobudli len vďaka nám pracujúcim a na náš účet.

Aby sme sa nezaoberali prečo existuje na svete toľká nespravodlivosť a nerovnosť využívajú okrem 6  svojich aj tú svoju 7. mu veľmoc a to je masmediálna manipulácia bežných ľudí. Aby zastreli ten hlavný problém života na Zemi, ktorým sú oni, najväčší zbohatlíci sveta, našli cez svojich sluhov v médiách postuláty, ktorými delia spodinu – nás , na základe viacerých hľadísk..

Delia nás na základe rasy. Ty si biely, ty čierny, ty žltý, ty červený. Tiež na základe príslušnosti k národu, či národnosti a navzájom po tisícročia jednotlivé národy proti sebe štvú a vytvárajú vojny.

Delia nás na pravičiarov, ľavičiarov, národovcov, kresťansky založených, liberálov ….

Sme delení na základe náboženstva. Ti si kresťan, ty moslim, on je hinduista ona mohamedánka… Aj kresťanov podelili na viacero vetiev. Poznáme rímokatolíkov, grekokatolíkov , pravoslávnych, protestantov, evanielikov …

To však nestačí. Vymysleli ďalšie delenie. Ľudia už nemajú dve pohlavia – mužské a ženské. Už potrebujeme ďalších 5.

A týmto spôsobom sa im darí meniť svet na svoj obraz.

Vy tam dole sa bite, zabíjate ničte si majetky ubližujte si deľte sa a nič si nedarujte. Pretože ak by ste boli nedajbože jednotní, tak sa pozriete na naše zbohatlícke majetky a bohatstvo ako „poctivo“ sme ku nemu prišli a vezmete nám, čo sme si statočne a poctivo nakradli. To nesmieme dopustiť. Tak si vás – spodinu delíme od nepamäti. A darí sa nám to. Dokedy?

Dňa 26.6.2021 budeme mať možnosť verejnou demonštráciou pred úradom hercov-politikov, vzorných vykonávateľov nariadení zbohatlíckej vrstvy, v našom najvzdialenejšom hlavnom meste / od väčšej časti Slovenska / dať  najavo, čo si o nich myslíme a že už nechceme byť otrokmi našich mocipánov a ich tútorov.

Zastavme ich BRATIA.

Dokedy nás budú korporácie cestou médií ohlupovať a okrádať? 

19.01.2023

Dokedy nás budú korporácie cestou médií ohlupovať a okrádať? Vážený spoluobčania, ktorí ešte máte zdravý rozum a rozmýšľate vlastnou hlavou. Nevadí vám, že počas obdobia “ slobody a demokracie “ a hlavne v poslednom období troch rokov , sa naša situácia , situácia obyčajných ľudí, nie zmatkovičovcov, dostáva do stavu, ktorú si “ užívali “ otroci v [...]

Autobus sauna.

04.09.2022

Autobus sauna. Tohto roku sme mali na Východe Slovenska, dze ňič ňit, teploty prekračujúce normál a znásobené to bolo aj mimoriadnym suchom. Na tieto extrémy doplatili a doplácajú hlavne poľnohospodári, záhradkári i drobní chovatelia zvierat a dobytka a samozrejme aj ľudia so zdravotnými problémami . Toto extrémne teplo sa prejavovalo i pri cestovaní v dopravných [...]

Uvažovateľ nad kandidatúrou na Slovenského prezidenta.

16.06.2022

Predvčerom som mal možnosť spoznať v Slovenskom politickom i masmediálnom prostredí známeho človeka aj z blízka, ktorý sa na našej politickej , žurnalistickej , vedeckej, filozofickej i propagandistickej scéne objavuje už dosť dlhú dobu. K nám do Košíc, na krajný východ, dze nič ňit, prišiel docent v odbore slovenské dejiny pán Eduard Chmelár. Ja ako [...]

petr pavel

Pavel: Západ by Ukrajinu nemal tlačiť do žiadnych územných ústupkov

07.02.2023 09:16

Ukrajina sa bez moderných zbraní proti Rusku ubrániť nemôže, západné krajiny by jej mali poskytnúť všetku potrebnú vojenskú pomoc, vyhlásil Petr Pavel.

heger mikulec hasiči

Slovensko vyslalo do Turecka 15 hasičov a záchranárov vyškolených na vyhľadávanie osôb v troskách

07.02.2023 07:20

V dôsledku silného zemetrasenia v Turecku a Sýrii zahynuli tisícky ľudí, ďalšie stovky uviazli v ruinách.

Kyjev, sneh

Derusifikácia pokračuje. Ukrajina vyradila z knižníc milióny ruských či sovietskych kníh

07.02.2023 06:30

Do novembra minulého roka bolo z ukrajinských knižníc vyradených približne 19 miliónov výtlačkov kníh, ktoré vyšli v časoch ZSSR alebo boli v ruštine.

Rusko, Ukrajina, vojna, Srbsko, Vladimir Putin

ONLINE: Kyjev sa nechce vzdať Bachmutu, Rusi ho už čiastočne majú v rukách

07.02.2023 06:15, aktualizované: 09:50

V oblasti Bachmutu naďalej prebiehajú tvrdé boje. Ruskí vojaci ho čiastočne obsadili, ale Ukrajinci sa ho nemienia vzdať.