Založ si blog

ROZDEĽUJ A PANUJ

Rozdeľuj a panuj.

Na tomto princípe, ktorý spoznali a využívali už starí Rimania – ich šľachta, funguje aj dnešný kapitalistický systém. Ľudia práce si to ani neuvedomujú a tí , ktorí tu v skutočnosti vládnu a rozhodujú o našom bytí a nebytí využívajú aj tento princíp aby si mohli užívať svoje bohatstvo, ktoré nadobudli len vďaka nám pracujúcim a na náš účet.

Aby sme sa nezaoberali prečo existuje na svete toľká nespravodlivosť a nerovnosť využívajú okrem 6  svojich aj tú svoju 7. mu veľmoc a to je masmediálna manipulácia bežných ľudí. Aby zastreli ten hlavný problém života na Zemi, ktorým sú oni, najväčší zbohatlíci sveta, našli cez svojich sluhov v médiách postuláty, ktorými delia spodinu – nás , na základe viacerých hľadísk..

Delia nás na základe rasy. Ty si biely, ty čierny, ty žltý, ty červený. Tiež na základe príslušnosti k národu, či národnosti a navzájom po tisícročia jednotlivé národy proti sebe štvú a vytvárajú vojny.

Delia nás na pravičiarov, ľavičiarov, národovcov, kresťansky založených, liberálov ….

Sme delení na základe náboženstva. Ti si kresťan, ty moslim, on je hinduista ona mohamedánka… Aj kresťanov podelili na viacero vetiev. Poznáme rímokatolíkov, grekokatolíkov , pravoslávnych, protestantov, evanielikov …

To však nestačí. Vymysleli ďalšie delenie. Ľudia už nemajú dve pohlavia – mužské a ženské. Už potrebujeme ďalších 5.

A týmto spôsobom sa im darí meniť svet na svoj obraz.

Vy tam dole sa bite, zabíjate ničte si majetky ubližujte si deľte sa a nič si nedarujte. Pretože ak by ste boli nedajbože jednotní, tak sa pozriete na naše zbohatlícke majetky a bohatstvo ako „poctivo“ sme ku nemu prišli a vezmete nám, čo sme si statočne a poctivo nakradli. To nesmieme dopustiť. Tak si vás – spodinu delíme od nepamäti. A darí sa nám to. Dokedy?

Dňa 26.6.2021 budeme mať možnosť verejnou demonštráciou pred úradom hercov-politikov, vzorných vykonávateľov nariadení zbohatlíckej vrstvy, v našom najvzdialenejšom hlavnom meste / od väčšej časti Slovenska / dať  najavo, čo si o nich myslíme a že už nechceme byť otrokmi našich mocipánov a ich tútorov.

Zastavme ich BRATIA.

Autobus sauna.

04.09.2022

Autobus sauna. Tohto roku sme mali na Východe Slovenska, dze ňič ňit, teploty prekračujúce normál a znásobené to bolo aj mimoriadnym suchom. Na tieto extrémy doplatili a doplácajú hlavne poľnohospodári, záhradkári i drobní chovatelia zvierat a dobytka a samozrejme aj ľudia so zdravotnými problémami . Toto extrémne teplo sa prejavovalo i pri cestovaní v dopravných [...]

Uvažovateľ nad kandidatúrou na Slovenského prezidenta.

16.06.2022

Predvčerom som mal možnosť spoznať v Slovenskom politickom i masmediálnom prostredí známeho človeka aj z blízka, ktorý sa na našej politickej , žurnalistickej , vedeckej, filozofickej i propagandistickej scéne objavuje už dosť dlhú dobu. K nám do Košíc, na krajný východ, dze nič ňit, prišiel docent v odbore slovenské dejiny pán Eduard Chmelár. Ja ako [...]

Ak chceš byť zdravý – vypni správy

09.05.2022

Dnes v „našich“ presstitúckych médiach pravdivé a hlavne aktuálne vyjadrenie. Slovák, Slovenka ak chceš byť zdravý- vypni na Slovensku povolené správy. Ľudia , ktorí si pamätajú časy socializmu môžu porovnávať. 90 % obyvateľstva sa za tých , dnes ostrakizovaných čias, sa obyčajní ľudia, nie zmatkovičovci, mali lepšie, v porovnaní s dneškom. Miliardári [...]

Vladimir Putin / Sergej Šojgu /

Putin opäť obišiel armádne velenie. Nedôveruje šéf Kremľa ruskému ministerstvu obrany?

30.09.2022 08:55

Byrokratické zlyhania mobilizácie môžu nasvedčovať tomu, že ruský prezident opäť obchádza vyššie velenie armády.

taliban

Kábulom otriasla mohutná explózia, terčom samovražedného útoku bola škola

30.09.2022 08:13, aktualizované: 08:40

Ide o ďalšiu zo série násilností, odkedy sa v Afganistane pred niečo vyše rokom opätovne chopilo moci radikálne hnutie Taliban.

SAE / Spojené arabské emiráty / Vojak / Vojaci / Armáda / US army /

Američania obvinili dvojicu lekárov zo sprisahania. Chceli odovzdať citlivé informácie Rusku

30.09.2022 08:00

V obžalobe sa uvádza, že ich sprisahanie sa začalo po tom, ako ruská armáda na rozkaz Putina rozpútala vojnu na Ukrajine.

Mahsa Amíníová

Preč so šatkami. Položia ženy iránsky režim? Môže to byť brutálne

30.09.2022 08:00

Mahsa Amíníová sa stala obeťou brutality iránskej „mravnostnej“ polície.