Založ si blog

Rusi sú Untermenschen v očiach Západu

 

sobota 14. jún 2014

        

 

Udalosti u nášho suseda na Ukrajine naberajú na obrátkach. Naše masovomanipulačné média sa snažia otupiť pozornosť čitateľov na tieto aj pre našu republiku dôležité udalosti a podsúvajú nám na udalosti vo východnej časti Ukrajiny len jednostranný pohľad. Pohľad zo strany Kyjevskej chunty a jej západných tútorov. Tu je naspäť po dlhom čase pohľad z webovej stránky Paul Craig Robertsa, ktorý bol svojho času námestníkom ministra financií v Reaganovej vláde v 80 tých rokoch minulého storočia.

Preložil som článok v ktorom sa obyvateľ Ukrajiny obracia na Robertsa s tým aby spropagoval aj pohľad obyčajného človeka na udalosti na Ukrajine. Človeka, ktorého sa tieto udalosti bytostne dotýkajú. 

 

~Vážení čitatelia:

Tu je správa očitého svedka o násilí, ktoré Washingtonom podporovaná vláda v Kyjeve spôsobuje tým, ktorí protestujú proti anti-ruského režimu, ktorú Washington nainštaloval v Kyjeve. To nie je informácia, ktorú by ste počuli od presstitutných  médií alebo od „vašej“ vlády. Môžete sa spýtať: „Kto je ten reportér? Ako vieme, že mu môžeme veriť, „alebo si môžete povedať:“ Vieme, že nemôžeme  veriť, „našej“ vláde a jej presstitutým médiám, takže dajme reportérovi výhodu pochybností. Reportér používa nemecké slovo Untermenschen, čo znamená „pod ľudia“ alebo nižšie bytosti. Nacisti aplikovali tento termín pre väčšinu ľudstva, s odvolaním sa na Nemcov ako Ubermenchen čo znamená, v podstate vládcov či nadradených ľudí.

Severo-Americká  neokonzervatívna ideológia sa vyrovná nacistickej ideológii. Američania sú výnimoční ľudia, nepostrádateľní  ľudia. Všetci ostatní sú bežní a postrádateľní. Zdá sa, že Američania sú presvedčení o ich nadhodnote nad ostatnými. Možno to je dôvod, prečo nie je žiadna ľútosť nad miliónmi Untermenschen, ktorých Washington doteraz zavraždil, zmrzačil a vysídlil v siedmich krajinách  v 21. storočí.

Utorok 3.06.2014 Rusi sú pod-ľudia v očiach Západu od „Ivana“ Untermenschen. / podčloveka / To je to, čo sme v očiach Západu. Untermenschen. Podľudia.

Sledoval som, ako sa rozvíja prevrat na Ukrajine od jeho začiatku na konci novembra 2013 v Kyjeve. Sledoval som stály prúd západných hodnostárov a politikov na sprievodoch na Majdanskom námestí v Kyjeve, každý z nich verejne a hlasno vyjadrili svoju otvorenú podporu prevratu. Pripadá mi to otrasné, že úradujúci veľvyslanec Spojených štátov amerických v suverénnej krajine , Geoffrey R. Pyatt, aktívne a verejne podporoval násilný prevrat proti úradujúcej a legálne zvolenej vláde Ukrajiny a dodnes aktívne a verejne vyjadruje otvorenú podporu pre nelegálne prevratom nainštalovanú vládu v Kyjeve.

Dňa 01.12.2013 moja žena a ja sme sledovali ten Pravý sektor a stranu Sloboda ktorej agenti sa pokúsili obsadiť budovu prezidentskej administratívy na Bankhovovej ulici v Kyjeve pod aktívnym a viditeľným vedením Vitalya Klitchka a Petro Poroshenka, dvoch úradujúcich zástupcov v Ukrajinskej Rade (ukrajinský parlament ). Po tomto 3 hodinovom násilí, vzbure. bola Bankhova ulica opustená Berkutom  –  poriadkovou políciou, ktorí mali rozkaz nevstupovať na koniec Bankhovej ulice.Vtedy som povedal manželke,:“ Prezident Janukovyč  strati svoju úradnú moc“. Povedala mi, že som blázon.  O 2 1/2 mesiace neskôr o pol noci sme lopatou nakladali piesok do vriec  na novej barikade tesne nad Belbeckym letiskom, ako naša sebaobrana  v Sevastopole a na Kryme budovala  zátarasy a vytvárala posádky na hraniciach  Krymu s  Ukrajinou a 5- mi cestami   smerom na Sevastopoľ.

Víťazi z Maidanského prevratu, Oleg Tyagnibok (úradujúci poslanec Ukrajinskej rady) a Dmitro Yarush, predstavitelia  strany Sloboda a Pravého sektoru,  uviedli, počas živého rozhovoru na Kanály 5 TV z Kyjeva dňa 27. februára 2014, že idú ich kombinované  sily – 5500 bojovníkov z Miadanu  až na Krym a Sevastopoľ aby „zabili všetkých tam Rusov“ v kombinácii s „dáme každého Rusa na Kryme na nôž“. Zobrali sme to vážne a vedeli sme, že sú ozbrojení AK 47 a RPG, ktoré sme jasne videli na videu na konci a po prevrate na Maidane. Tie prvé dva dni a noci na barikádach,  sme mali  iba palice pre väčšinu z nás.

Skrátim, odstránili sme naše miestne dve vlády, z Kyjeva menovaných správcov, vytvorili novú vládu pre Sevastopol a Autonómnu republiku Krym a krátko potom aktivovali zmluvu podpísanú s Ruskom v roku 1993, kde Rusko zaručuje bezpečnosť autonómnej republiky Krym a mesta Sevastopoľ. Rusko uznalo  zmluvu a o 3 dni neskôr ruská armáda dorazila k nám chrániť nás od prevratovej vlády v Kyjeve

. Výkriky zo Západu bolo počuť celú cestu až na Mars. Výkriky boli počuť v galaxii v Andromeda, keď sme hlasovali pripojenie k Ruskej federácii a boli akceptovaný  RF.

Krátko po prevrate v Kyjeve niekoľko východných a južných Oblasti (okresy), na Ukrajine vyjadrili nespokojnosť s „novou“ nezákonnou vládou nainštalovanou v Kyjeve. Operatívci Pravého sektora  okamžite začal prenikať do týchto oblasti. Demonštrácie sa  niekedy premenili na násilné a ľudia zomierali.

02. mája  bol futbalový zápas v Odese na južnom pobreží Ukrajiny. Všetci vieme, čo sa stalo v Odese na masakry anti Kyjevských demonštrantov, neozbrojených demonštrantov, a okolo Domu odborov v Odese, kým oni boli bití, strieľaní a horeli za živa. Čo neviete, je skutočný počet mŕtvych v ten deň a večer. 297 proti Kyjevských demonštrantov a nevinných  v ten deň zomrelo. Viac ako 50 bolo v nemocnici. Niektorí z tých, čo skočili zo schodiska vstupnej haly  na štvrtom a piatom  podlaží boli ubití k smrti, keď ležali na zemi. Ostatní  boli dokaličení tak, že sa mohli len odplaziť, boli vážne zranení, a boli dokopaní a zbití,  a vyhodení  na hromadu zranených.

Do dnešného dňa ani jedna západná vláda, pokiaľ som si vedomý,  nevyjadrila  sebe menší súcit alebo úprimnú sústrasť pre niektorých zo zranených alebo mŕtvych v Odese. Hlavnými pripomienkami toho málo, čo bolo povedané o Odese na Západe bola skutočnosť, že „proti kyjevským aktivistom a zástupcom“ náhodne začala budova horieť, ako oni hádzali molotovove koktaily na futbalových fanúšikov okolo budovy. Prečo by sa mali starať? Koniec koncov, muži, ženy, a áno, dve deti, ktoré zomreli v masakre sú Untermenschen. My sme Untermenschen.

V týždňoch pred a po masakre v Odese  sa stredobodom situácie  stali oblasti  Donetská Oblasť a Luganská Oblasť. Obe vytvorili svoju administratívnu správu nezávislú od vlády Ukrajiny a zostavili ich vlastné vlády. Západ kričal “ krvavá vražda“, pretože sú zvyknutí robiť s ich dvojakými štandardami a vinu  za všetko zvalili na Rusko a pána Putina, vrátane sucha v Mexiku a vypuknutia kockovaných akné v Austrálii.

Dva oblasti zostavili svoje sebaobranné jednotky ako Kyjev mobilizoval svoje armády a vytvoril veľkú „Národná gardu“, jednotku z Pravého sektora bojovníkov z Majdanu a zo západnej a strednej Ukrajiny.

Dňa 9. mája bol masaker v meste Mariupoľ v Donetskej oblasti, teraz Donbaskej ľudovej republiky. Viac ako 100 neozbrojených občanov a militsiya (polícia), boli zastrelení, často priamo na živo, na kameru. Áno, mnoho občanov kričali veľké oplzlosti na jednotku Pravého sektora, ktorý vstúpil do mesta. Policajti boli povraždení v ich sídle za to, že boli „nelojálni“  Kyjevskej vláde. Niektorí boli zaživa upálení,  v putách, v policajnom riaditeľstve, a potom to celé podpálili členovia jednotky Pravého sektoru.

Do týchto dní ani jedna Západná vláda, pokiaľ viem, nevyjadrila súcit alebo kondolenciu za zabitých mužov a ženy v Mariupole.  Koniec koncov zomrelí občania sú predsa Untermenschen. My sme Untermenschen.

V nasledujúcich dňoch a týždňoch Ukrajinská  armáda začala bombardovať dediny a mestá, počnúc Slavyanskom v Donbase. Prvé „bombardovanie“ bola jediná 82mm mínometná bomba. Bez reakcie ani od Západu alebo Ruska, druhý deň to už bolo ťažké bombardovanie . V dňoch po prvých ťažkých bombardovaniach počet zranených, mŕtvych, zmrzačených civilistov  bol navedený  na zjavne civilné oblasti, hovoríme im „obývací priestor“.

Viac ako 100 civilistov zomrelo v posledných dvoch týždňoch. A veľký počet bol zranených. Včera, 03.6.2014, krátko po poludní miestneho času  bol útok na Lugansk,  na mestskú administratívnu budovu v centre mesta Lugansk,  jediným Ukrajinským bombarderom Sukhoi 25. On vystrelil jedinú salvu rakiet do prednej časti budovy. Áno, budova je titulárne sídlo Donbaskej republiky, ale 95% z kancelárií a pracovníkov v tejto budove sú pracovníci mestskej správy, civilisti robia svoju prácu pre občanov Luganska a väčšina z nich  tam pracovala po celé roky. Ukrajina dobre vedela túto skutočnosť a zaútočila. Dopad rakiet je dobre zdokumentovaný z mnohých videí, ktoré existovali na internete rovnako ako následky, pretože toto územie je strážené a požiar v jednej horiacej kancelárii vo štvrtom poschodí je uhasený. Prvé dve videá sú pripojené v oblasti bezprostredne po útoku. Ukážky sú extrémne a nie sú pre tých so slabým žalúdkom. Žena v červenej blúzke s  umierajúcim dychom sa pýta: „Prepáčte, prosím, dajte mi telefón.“ Tieto slová sú presným prekladom, keď sa povie „Prepáčte, prosím,“ predtým, než požiadala o telefón mladého muža v parku, ktorý  zahájil  resuscitáciu na zomrelej. Starý muž ležal tvárou dole na ulici, je mŕtvy. Muž tvárou nahor s hlavou na pneumatike zomrel. Štyri ženy na nástupných schodíkoch, tri zomreli okamžite, a štvrtá, dáma s červenou blúzku, zomrela vo chvíľach po jej žiadosti. Muž  kričiaci, keď natáča  na video o masakre kričí „sookhie“. „Sookha“, singulární, a „sookhie“, v množnom čísle, je ruske slovo pre suku. Rovnako ako v angličtine, v ruštine to tiež má druhý význam, ako  fena. Tu sú tie bojové slova.

Západné médiá spomenuli tento nezmyselný masaker  módne. Hovorili, v ich veľmi málo včerajších „Článkoch“ s odkazom na túto porážku, že „teroristi a rebeli z Donbaskej armády vypálili protilietadlovú strelu, ktorá náhodou narazí na budovu“. To aj cez desiatky videí, ktoré ukazujú rakety dopadajúce v parku pred budovou a “ pochodujú “ až k základom a priečelí budovy a usmrcujú a ničia v parku a pred budovou. Dokonca veľa vychvaľovaná BBC rozpráva príbeh Manpad./ protilietadlová strela /

Tretie video je z delostreleckého bombardovania Slavyanska za úsvitu a krátko po dnešku,   03.6.2014. Neviem, o rozsahu civilných obetí dnes ráno v Slavyansku, ale viem jedno,  príbeh  9 poschodovej  budovy, bola zasiahnutá  strecha a horela od 06:00 miestneho času, ako aj ďalšie objekty v Slavyansku. https://www.youtube.com/watch?v=SDPlr4lv884 porážku v Lugansk admin bldg. 2.júna https://www.youtube.com/watch?v=Ssqvx6UOvd4 smrť v parku pred admin bldg. 2.júna https://www.youtube.com/watch?v=7XOdazB-R1M Bombard Slavyansk 3. júna

Pre túto chvíľu ani jediná Západna vláda alebo vládny úradník, pokiaľ viem, nevyjadril buď súcit alebo úprimnú sústrasť za mŕtvymi civilistami, ani  žiadny z nich nežiadal Kyjev prestať tieto teroristické útoky. Koniec koncov,  mŕtvi občania sú Untermenschen. My sme Untermenschen.

Apelujem na vás všetkých, každý jeden z vás, aby ste zaplavili svoje veľvyslanectvo, svojho veľvyslanca, svojich politikov, svojich prezidentov, svojich premiérov, každú vládu, funkcionárov, ktorých môžete nájsť, s týmito videami. Možno, že ich armáda obľúbencov nebude schopná zastaviť všetkych dostaťsa až k nim. Používate e-maily, používate Facebook, Twitter, využitie, čo môžete. Ukážte im, čo urobili. Nie, že sa nebudú starať. Koniec koncov, sme Untermenschen. Ale jednú vec,  by mali pochopiť. My, Untermenschen, budeme s nimi bojovať. Ukrajina zomrela v Odese dňa 02 mája 2014. Nejaké šance  na rokovania o Donbase zomreli 09.5.2014 v Mariupole. Po Lugansku včera to bude boj na život a na smrť. Vyhráme.  My Untermenschen  vás porazíme. Nemáme na výber. Budeme bojovaťdo nášho posledného dychu a radšej zomrieme v boji, než by sme kľačali v podriadenosti jedneho z vás.

Pre vás politikov v pozadí prevratu v Kyjeve a vojny proti občanom Ukrajiny,zhnusili ste sa mi. Musím  to povedať Merkelovej, Torchinovi, Poroshenkovi, Holandovi, Cameronovi. Swift Boat Johnovi, Nulandovej a Obamovi, komukoľvek kto je „prezident“ v Poľsku, každý jeden z vás, vašu obľúbenci a riťolezci na západe, politici, vy všetci. Dočerta s vašími očami, dočerta s vašou dušou, chodte do pekla, tam, odkiaľ ste prišli. Ste pod moje pohŕdanie.

3. júna boj SITREP aktualizácie podľa „Juan“ http://vineyardsaker.blogspot.com/2014/06/june-3rd-combat-sitrep-update-by-juan.html

Žiadny spánok od 05:00, 02.06. Prosím, ospravedlňte pravopisné chyby. Počas protestu v blízkosti Ľvova na západe Ukrajiny ženy požadujúce návrat svojich odvedených synov a manželov, ženy bol bité agentami strany Sloboda . Dve ženy sú v nemocnici. Delostreleckú paľbu začali proti mestečku Severodonetsk 04:20 miestneho času. Slavyansk a Kramatorsk ťažké boje pokračovali dnes na úsvite. 3. nepriateľ BTR je zničený pred svitaním 03.6.2014  v Kramatorskej  oblasti. Obete neznáme. V Lugansku začali boje a delostrelecké bombardovanie začalo na svitaní na okraji mesta. Jedna  obytná budova zasiahnutá delostrelectvom.. Obete neznáme.

27 detí, vrátane niektorých batoliat bolo úspešne evakuovaných z Krematorska po zotmení 1.júna. Cieľ neznámy. Intenzívne boje okolo Kremotorského letiska, dnes na úsvite. Charakteristický zvuk nemeckého MG3 bolo jasne počuť. Táto zbraň je známa, z NATO zbrojníc. Ukrajinská  armáda blokuje všetku prevádzku dovnútra a von z Donecku  a Slavyanska. Žiadne zdravotnícky materiál nesmie do jednej oblasti. Zákaz evakuáciu detí z oboch miest je stále v platnosti od chunty. Je zakázané evakuovať chorých a ťažko zranených. Správy z veľmi ťažkých bojových predmestí Slavyansk 08:10 miestneho času. .Veľmi intenzívne boje sú v centre  mesta.  

V originály  si článok prečítajte túto:http://www.paulcraigroberts.org/2014/06/10/guest-column-russians-sub-humans-eyes-west/

Pre koho platia a sú na Slovensku tvorené a prijímané zákony?

19.05.2018

Predpokladám, že nielen ja, ale aj ľudia, ktorí už majú za sebou nejaký ten rôčik a značné skúsenosti , sa zamýšľajú nad tým, čo je v nadpise tohto blogu. Niekedy za socializmu nás viac »

Slušne na pochode

25.03.2018

Nedalo mi aby som sa nepozrel na to ako vyzerá slušný pochod - demonštrácia dnešných dní v konkrétnom meste. Vybral som si Košice. Robím tu a našťastie som mal čas. Tak som sa šiel pozrieť viac »

Milujem vás Košičania.

19.03.2018

Milujem vás Košičania. V pracovnom i mimopracovnom živote sa človek neraz stretne so situáciami, ktoré mu spôsobujú radosť no neraz to býva i smútok, ale aj za vlasy pritiahnuté, nejaká skoro viac »

Francúzsko, Emmanuel Macron,

Macron: EÚ s 28 členmi funguje zle, treba zásadné zmeny

18.07.2018 08:00

Francúzsky prezident Emmanuel Macron hodnotil súčasnú situáciu v Európskej únii kriticky. Má ambiciózne plány na zmeny.

salvini

Novej talianskej vláde záleží na zrušení sankcií proti Rusku

18.07.2018 08:00

Ak sa hovorieva, že všetky cesty vedú do Ríma, určite to teraz platí pre Moskvu, ktorá sa snaží dosiahnuť zrušenie sankcií zo strany Európskej únie.

KĽDR, raketa, Kim Čong-un

Kedy Kim zlikviduje jadrové zbrane? Keď sa mu bude chcieť

18.07.2018 07:39

Neexistuje "časový rámec" stanovujúci, kedy sa má Severná Kórea zbaviť svojich jadrových zbraní, uviedol americký prezident Donald Trump.

Aurus Senat

Putin tromfol Trumpa aj limuzínou, má ju ovela dlhšiu

18.07.2018 07:00

Senat versus Beštia. Ruský prezident v zahraničí prvýkrát predstavil svoju novú luxusnú limuzínu Aurus Senat, americký sa vozil na cadillacu, prezývanom Beštia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 41
Celková čítanosť: 114028x
Priemerná čítanosť článkov: 2781x

Autor blogu

Kategórie